Naše činnost

ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA

Od 1. února 2017 existuje a nabízí své služby naše první chráněné pracoviště, kde našli zaměstnání čtyři kolegové se zdravotním postižením. Pracoviště může být užitečné i Vám. 

Chci více informací

PRAXE, CVIČNÉ PRACOVIŠTĚ, PŘÍPRAVA K PRÁCI

Realizujeme praxi pro studenty praktické školy a  cvičné pracoviště pro uživatele sociálně terapeutické dílny Centra ARPIDA. Realizujeme "přípravu k práci" v rámci pracovní rehabilitace organizované úřadem práce.  

Chci  více informací

PŘIPRAVUJEME, PLÁNUJEME

Právě připravujeme vybudování nového pracoviště - DÍLNY, kde by našli zaměstnání  další kolegové s větší mírou tělesného postižení. Podaří se? Cílem je konec roku 2024. Třeba budeme vyrábět magnety s příběhem.

Naše nejbližší úkoly, potřeby a sny

Najít vhodné prostory mimo centrum ARPIDA pro potřeby chráněného pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA a dalších uvažovaných aktivit organizace.

Udržet a rozvíjet provoz chráněného pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA, stabilizovat jeho ekonomiku, získat nové zákazníky a zakázky. 

Nadále umožňovat praxi studentů praktické školy a uživatelů sociálně terapeutické dílny centra ARPIDA při činnosti chráněného pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA. Nabídnout další možnost pracovní rehabilitace absolventů praktické školy ve spolupráci s úřadem práce. 

Připravit po stránce výrobní, prostorové, organizační, personální a finanční realistický záměr vybudování DÍLNY pro pracovníky s tělesným a kombinovaným postižením.