ZELEŇ - ÚKLID - ÚDRŽBA

chráněné pracoviště

Ve středu 1. února 2017 jsme zahájili činnost našeho prvního chráněné pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA, kde našli zaměstnání čtyři kolegové se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech vymezených úřadem práce.

Zaměření pracoviště: sečení trávy na menších plochách, seč ruderálních porostů, zametání  a úklidy chodníků a komunikací, sběr odpadků, nátěry a drobné opravy mobiliáře, údržba keřů a náletových dřevin, údržba květinových záhonů, drobná výsadba, další údržbářské práce.

Od 1.9.2020 úzce spolupracujeme také s centrem CAPLÍK v Českých Budějovicích, pro které realizujeme drobné úklidové práce a díky tomu jsme mohli zaměstnat dalšího kolegu se zdravotním postižením.

Pokud by toto nově vznikající chráněné pracoviště mohlo být užitečné i pro Vás, Vaši firmu, zahradu, prostory nebo jinou činnost, budeme rádi, když se nám ozvete. Na základě Vaší specifikace a osobního jednání Vám zpracujeme nabídku možné spolupráce.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Služby chráněného pracoviště bude možné využít jako tzv. náhradní plnění povinnosti zaměstnávat povinný podíl zaměstnanců se zdravotním postižením dle zákona o zaměstnanosti.