ZELEŇ - ÚKLID - ÚDRŽBA

chráněné pracoviště

Od února 2017 je v provozu naše první chráněné pracoviště ZELEŇ-ÚKLID-ÚDRŽBA, kde do současné doby našlo zaměstnání sedm kolegů se zdravotním postižením. Činnost je realizována ve dvou pracovních skupinách. 

Pracovní skupina - údržba zeleně

Náplní pracoviště je sečení trávy na menších plochách, seč ruderálních porostů, zametání  a úklidy chodníků a komunikací, sběr odpadků, nátěry a drobné opravy mobiliáře, údržba keřů a náletových dřevin, údržba květinových záhonů, drobná výsadba, další údržbářské práce.Pracovní skupina - vnitřní úklidy

Náplní pracoviště jsou úklidové práce ve vnitřních prostorech, zametání, vytírání, vysávání, likvidace a třídění odpadu, doplňování papírových ručníků, utírání prachu, mytí oken, údržba WC a umýváren. 

Od 1.9.2020 také úzce spolupracujeme také s centrem CAPLÍK v Českých Budějovicích, pro které realizujeme drobné úklidové práce. 

Pokud by toto chráněné pracoviště mohlo být užitečné i pro Vás, Vaši firmu, zahradu, prostory nebo jinou činnost, budeme rádi, když se nám ozvete. Na základě Vaší specifikace a osobního jednání Vám zpracujeme nabídku možné spolupráce.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Služby chráněného pracoviště bude možné využít jako tzv. náhradní plnění povinnosti zaměstnávat povinný podíl zaměstnanců se zdravotním postižením dle zákona o zaměstnanosti.