Magnet s příběhem

PŘITAHUJE!

Tohle jsou Dan, Tomáš, Pavel a Jan. Jsou dospělí. Chtějí pracovat a dostávat přiměřenou výplatu. Stejně jako my ostatní. Jsou to ale lidé s tělesným a kombinovaným postižením. Na trhu práce na ně nečekají. Většinou si o nich myslí, že by jim bylo lépe ve stacionářích a terapeutických dílnách. Jenže oni toho vážně dost zvládnou. A je pro ně důležité cítit se potřební a užiteční. 

Tomáš s Pavlem sečou trávu. Daniel s Honzou vozí mulč a střihají keře. Jiní vytírají podlahu nebo vysávají koberce. A pro další nyní připravujeme v našem sociálním podniku novou dílnu. Budou v ní vyrábět magnety. Na ledničku, na tabuli. Pro vás. Pomozte nám s tím. Staňte se součástí našeho společenství odpovědných a pomáhajících. Hledejte společně s námi cesty k pracovnímu začlenění a uplatnění lidí s postižením. Využijte výrobky našich kolegů s postižením.

Děkujeme Vám.

Design tohoto magnetu pro náš sociální podnik připravil Milan Kovář - Mikve. Motivu dal jméno "PROTOTYP". Stejně jako první jeskynní lidé otiskovali svoje dlaně na stěny, stejně jako dítě začíná svoji uměleckou dráhu rukou namočenou do barvy, tak toto je prototyp. První pokus ve světě magnetů s příběhem. Podle návrhu jsme v naší DÍLNĚ vyrobili na 3D tiskárně razidlo a vyrobili z moduritu i právě ten Váš magnet.

Jestli ho nyní používáte, jestli je na Vaší ledničce nebo magnetické tabuli, podporujete tím naše kolegy se zdravotním postižením v jejich pracovním uplatnění. A také náš sociální podnik, aby jim pracovní příležitost zajistil. Zároveň jste ocenili práci designera Milana Kováře a také společnost TKP geo, která vám magnet dala jako dárek. Je to projev její společenské odpovědnosti, velkorysosti, podpory a velkého srdce lidí, kteří v této společnosti pracují. 

Moc Vám děkujeme!

Projekt je na samém počátku a v přípravě. Buďte trpěliví ...