Magnet TKP geo s příběhem

PŘITAHUJE!

Sociální podnik Aditus Pro a firma TKP geo společně podporují pracovní uplatnění lidí s postižením

Tohle jsou Dan, Tomáš, Pavel a Jan. Jsou dospělí. Chtějí pracovat a dostávat přiměřenou výplatu. Stejně jako my ostatní. Jsou to ale lidé s tělesným a kombinovaným postižením. Na trhu práce na ně nečekají. Většinou si o nich myslí, že by jim bylo lépe v terapeutických dílnách. Jenže oni toho vážně dost zvládnou. A je pro ně důležité cítit se potřební a užiteční. 

Sečou trávu, vozí mulč a střihají keře. Jiní vytírají podlahu nebo vysávají koberce. A pro další připravujeme v našem sociálním podniku novou dílnu. Budou v ní vyrábět magnety. Na ledničku, na tabuli. Pomozte nám s tím. Využijte výrobky našich kolegů s postižením.

Děkujeme Vám.

Design tohoto magnetu vychází z logotypu společnosti TKP geo s.r.o. Jde o jeden z prvních pokusů v našem světě magnetů s příběhem. Podle návrhu jsme v naší DÍLNĚ vyrobili na 3D tiskárně razidlo a vyrobili z moduritu i právě ten Váš magnet.

Jestli ho nyní používáte, jestli je na Vaší ledničce nebo magnetické tabuli, podporujete tím naše kolegy se zdravotním postižením v jejich pracovním uplatnění. A také náš sociální podnik, aby jim pracovní příležitost zajistil. Zároveň jste ocenili společnost TKP geo, která vám magnet dala jako dárek. Je to projev její společenské odpovědnosti, velkorysosti, podpory a velkého srdce lidí, kteří v této společnosti pracují. 

Moc Vám děkujeme!