Magnet ARPIDA s příběhem

PŘITAHUJE!

Sociální podnik Aditus Pro a Centrum ARPIDA společně podporují pracovní uplatnění lidí s postižením

Tohle jsou Dan, Tomáš, Pavel a Jan. Jsou dospělí. Chtějí pracovat a dostávat přiměřenou výplatu. Stejně jako my ostatní. Jsou to ale lidé s tělesným a kombinovaným postižením. Na trhu práce na ně nečekají. Většinou si o nich myslí, že by jim bylo lépe v terapeutických dílnách. Jenže oni toho vážně dost zvládnou. A je pro ně důležité cítit se potřební a užiteční. 

Sečou trávu, vozí mulč a střihají keře. Jiní vytírají podlahu nebo vysávají koberce. A pro další připravujeme v našem sociálním podniku novou dílnu. Budou v ní vyrábět magnety. Na ledničku, na tabuli. Pomozte nám s tím. Využijte výrobky našich kolegů s postižením.

Děkujeme Vám.

Design tohoto magnetu vychází z logotypu Centra ARPIDA. Jde o jeden z prvních pokusů v našem světě magnetů s příběhem. Podle návrhu jsme v naší DÍLNĚ vyrobili na 3D tiskárně razidlo a vyrobili z moduritu i právě ten Váš magnet.

Jestli ho nyní používáte, jestli je na Vaší ledničce nebo magnetické tabuli, podporujete tím naše kolegy se zdravotním postižením v jejich pracovním uplatnění. A také náš sociální podnik, aby jim pracovní příležitost zajistil. Zároveň jste ocenili Centrum ARPIDA, které vám magnet dalo jako dárek. ARPIDA je zakladatelem sociálního podniku Aditus Pro. V něm nyní nacházejí pracovní uplatnění její bývalí žáci i klienti. A ARPIDA tento sociální podnik nadále podporuje a pomáhá mu růst.

Moc Vám děkujeme!