Ceník služeb

Údržba zeleně a související práce

Cena za realizované práce bývá obvykle sjednávána se zákazníkem individuálně v závislosti na konkrétní ploše, požadavku, četnosti a rozsahu údržby. S poptávkou nás kontaktujte zde

Pracovní skupina údržby zeleně realizuje s ohledem na své strojové vybavení sečení travnatých ploch obvykle do velikosti 2000 m2. 

Orientační smluvní ceny: 

Seč rovinatých travnatých ploch – od 1,50 Kč/m2 (v závislosti na velikosti plochy, členění, výšce porostu a četnosti objednané údržby) včetně nakládání materiálu, k ceně nutno připočítat případnou dopravu a uložení materiálu na skládku. Průměrná obvyklá cena 1,50-2 Kč/m2.

Vysekání svahů křovinořezem – od 3,50 Kč/m2 (v závislosti na svahovitosti, výšce a druhu porostu) včetně shrabání a naložení. Průměrná obvyklá cena 3,50-4 Kč/m2.

Řez a úprava keřů a živých plotů - od 30 Kč/m2 plochy keřů (v závislosti na výšce keřů a šířce plochy živého plotu). Průměrná obvyklá cena 40 Kč/m2.

Zametání a čištění chodníků, parkovišť a zpevněných ploch - od 3 Kč/m2 plochy keřů (v závislosti na míře znečištění, struktuře a členitosti plochy). Průměrná obvyklá cena 4 Kč/m2.

Orientační hodinové ceny:

Práce ruční sekačky                                             300 Kč/hod.

Křovinořez, pila, plotostřih, drtič                         350 Kč/hod.

Pomocné práce, hrabání, nakládání                    130 Kč/hod.

Doprava                                                                 20 Kč/km

Uložení materiálu                                                  dle aktuální ceny a množství materiálu

Úklid vnitřních prostor

Zahrnuje obvykle zametání a vlhké vytírání podlah, vysávání koberců, vlhké otírání prachu a nečistot z nábytku, předmětů, parapetů, topení, obvodových stěn, úklid dveří, oken, zrcadel, WC, umyvadel, výlevek, doplňování hygienických potřeb, vynášení odpadků a úprava odpadkových košů.

Cena za realizované práce bývá obvykle sjednávána se zákazníkem individuálně v závislosti na konkrétním požadavku, četnosti a rozsahu úklidu. S poptávkou nás kontaktujte zde.

Průměrná obvyklá cena činí 1,50 Kč/m2.